Процедура реалізації деревини на території України за допомогою віртуальної державної платформи Прозорро.Продажі

На території України ринок деревини тривалий час залишався в тіні, через що щорічно бюджет держави недоотримав понад 50 мільярдів гривень. Як наслідок це спричинило за собою збільшення обсягів незаконної вирубки лісу з подальшою реалізацій за вигідною ціною виробником. Щоб максимально швидко вивести сферу діяльності з тіні, Уряд України прийняв рішення реформувати область. В кінцевому підсумку це призвело до розробку державної незалежної віртуальної площадки Прозорро.Продажі sale.uub.com.ua, через яку з недавнього часу все лесопроізводітелі змушені продавати має продукцію.

Переваги та недоліки реалізації лісу через державний електронний майданчик Прозорро.Продажі

Спочатку необхідно звертати увагу на те, що віртуальний державний сервіс не передбачає можливість реєстрацію особистого кабінету відразу після переходу на стартову сторінку. Для цього безпосереднім учасникам майбутніх публічних торгів має бути скористатися послугами акредитованого ресурсу ТБ «Українська біржа торгів». Її основними перевагами прийнято вважати:

  1. наявність інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу;
  2. цілодобова робота служби підтримки, яка відрізняється високим рівнем професіоналізму і націленістю на результат;
  3. проста процедура реєстрації учасників публічних торгів – продавців і безпосередніх покупців;
  4. низька стартова ціна на реалізовану продукцію;
  5. можливість придбання необробленої деревини за максимально вигідною собівартості;
  6. максимальний захист від можливого попадання на шахраїв – при використанні послуг ТБ «Українська біржа торгів» ймовірність прирівнюється до нуля.

Багато користувачів в якості недоліку наголошують на необхідності вносити гарантований заставний платіж, який підтверджує наявність бажання у користувача взяти участь в майбутньому аукціоні. Однак дані правила діють завжди і застосовні не тільки на державній майданчику. У будь-якому випадку, після закінчення публічних торгів і програшу в них, застава буде повернена в повному обсязі. У разі виграшу, переможцю достатньо доплатити решту суми. Як видно, на майданчику все проходить максимально прозоро і чесно, причому вичерпну інформацію по лоту можна дізнатися заздалегідь – досить навести на нього курсором миші.

Порядок реєстрації для участі в державній системі Прозорро.Продажі з подальшими ставками в публічних торгах

В цілому, вся процедура не викликає складнощів. При необхідності будь-який бажаючий залишає за собою повне право перейти на стартову сторінку офіційного державного ресурсу https://sale.uub.com.ua/filter/commercial-trades і натиснути на категорію «Правила ресурсу». У ньому представлена ​​вичерпна інформація з покроковим керівництвом. Всього користувачеві належить зробити кілька простих кроків:

  1. Перехід на сайт ТБ «Українська біржа торгів» для подальшої реєстрації особистого кабінету – без нього неможливо брати участь у публічних торгах.
  2. Заповнення відкрилася реєстраційної форми для заповнення персональними достовірними даними.
  3. Підтвердження актуального номера мобільного телефону – використовується в якості основного засобу організації зворотного зв’язку.
  4. Отримання персонального ідентифікатора для подальшої авторизації в профілі.

Вибір даного лота – для цих цілей на офіційному порталі був розроблений спеціальний фільтр пошуку. У ньому досить вказати всі необхідні параметри і натиснути на клавішу «Пошук» Відразу після цього система в автоматичному режимі сформує перелік пропозицій.

При бажанні завжди можна оформити безкоштовну передплату на розсилку системних повідомлень від фахівців служби підтримки. Завдяки такому комплексному підходу з’являється можливість регулярно отримувати сповіщення про майбутні події на порталі і бути постійно в курсі останніх подій. Що характерно, така функція надається всім бажаючим і є офіційно безкоштовної, що не може не радувати.