Як успішно подати заявку на гранти?

Фінансова підтримка, пропонована грантами, яка може становити тисячі фунтів стерлінгів, може допомогти розширити свій бізнес. Гранти – це кошти, що присуджуються організації з певною метою, і щоб виграти одну, часто потрібно буде заповнити заявку.

Можливостей для фінансування може бути багато, але кожен грант різний, і заявки на гранти можуть бути страшними. Є кілька простих способів переконатися, що досягнуто успішного результату.

Правильний вибір гранту

Підприємства часто подають заявки на отримання грантів, на які вони не мають права. Це витрачає дорогоцінний час як для бізнесу, так і для органу фінансування. Потрібно вивчити критерії прийнятності, включені в пакет заявок, і переконатися, що бізнес відповідає цим умовам.

Легко відволіктися на суму грошей, яку пропонує грант, і забути, що вибір правильного гранту не тільки збільшує шанс на успіх заявки, але також збільшує шанс на успіх бізнесу в майбутньому. Варто подивитися далі, ніж присудження гранту: деякі гранти мають суворі правила щодо витрачання присуджених грошей, а в деяких випадках вимагають, щоб успішний бізнес пройшов суворі перевірки після призначення фінансування. Обидві ці умови можуть мати негативний вплив на господарські операції. Вибір правильного гранту з правильними специфікаціями може збільшити шанси на успіх у процесі подання заявки та не тільки.

Чи готові до фінансування?

Варто прочитати всі вказівки щодо програми та переконайтися, що є відповідні докази для посилення заявки, які можуть варіюватися від перевірок та стандартизованих звітів до відеозв’язків та діяльності в соціальних мережах. Перш ніж розпочати процес подання заяви, варто переконайтися, що є копії необхідних доказів. Фінансування заявок може мати декілька етапів із жорсткими термінами подання для кожного етапу, і легко недооцінити, наскільки трудомістким може бути підготовка доказів. Дізнатися краще про сам тендер можна на сайті www.uub.com.ua/prozorro/sale/koristuvannya-nadrami/.

Знання своєї аудиторії та всіх нюансів

Після того, як знайдено правильний грант, потрібно поставити себе на позицію органу, що присуджує винагороду. Що б шукалось на їх місці? Що хотілося б знати? Найголовніше, що орган, що присуджує винагороду, захоче дізнатися, чому інвестування у бізнес є найкращим використанням їх коштів.