Сімейне право — одна з найделікатніших галузей права, адже вона так чи інакше стосується інтересів жінки і дитини, що безперечно є пріоритетом у будь-якій справі в силу їх меншої захищеності в суспільстві. Наші фахівці мають успішний досвід роботи у даній спеціалізації, що дозволяє нам ефективно вирішувати задачі, що ставлять перед нами наші клієнти.
Ми розуміємо що для Вас найголовніше.Одним із основних напрямків роботи фахівців Бюро є сімейні спори щодо розподілу майна подружжя, визначення, зміни місця проживання дитини, встановлення способу утримання і виховання дітей, повернення дітей до країн їхнього постійного проживання та ін.
Адвокати Бюро завжди намагаються максимально захистити інтереси клієнта використовуючи досудові способи вирішення конфліктів.
Ми проводимо переговори з обома сторонами, залучаємо незалежних консультантів – медіаторів, психологів, і намагаємося подивитися на проблему з різних точок зору. В процесі такого підходу клієнти охоче йдуть на компроміси – результатами чого є укладення договорів про утримання та виховання дітей; про поділ спільного майна подружжя; шлюбні договори тощо.
Ми маємо позитивну судову практику у спорах щодо розірвання шлюбу; розподілу майна подружжя; встановлення, зміни аліментів; визначення, зміни місця проживання дітей; встановлення, зміни способу спілкування із дітьми; виїзду дітей за межі України без згоди і супроводу одного із батьків; визнання, скасування батьківства; призначення опікуна або піклувальника; повернення дітей до країни звичайного місця проживання, яка знаходить своє підтвердження у різних судових інстанціях та у рішеннях Верховного Суду України.
У своїх проектах ми використовуємо міжнародні конвенції (Конвенція про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей (1980); Конвенція про юрисдикцію, право, що застосовується, визнання, виконання та співробітництво щодо батьківської відповідальності та заходів захисту дітей (1996); Конвенція про стягнення аліментів за кордоном (1956); Конвенція про визнання і виконання рішень стосовно зобовʼязань про утримання (1973)), і разом з тим здійснюємо представництво іноземних громадян, яким потрібен захист або відновлення порушених прав на території України.
Ведення сімейних справ зазвичай вимагає від адвоката вчинення наступних дій:
- проведення усної або письмової юридичної консультації;
- допомога у зборі документів;
- складання позовної заяви;
- підготовка відкликання (заперечення) на позовну заяву;
- надання допомоги в зборі додаткових доказів;
- представлення інтересів клієнта у судових засіданнях;
- оскарження рішення суду при необхідності.
Послуги в сфері сімейного права:
- надання консультацій з питань, що виникають у сфері шлюбно-сімейних відносин;
- підготовка та аналіз договорів в сфері сімейних відносин: шлюбних контрактів, договорів, що регулюють майнові відносини, аліментних договорів, договорів про здійснення батьківських прав, відчуження частки одним з подружжя тощо;
- консультації та представництво інтересів клієнта в суді з приводу встановлення фактів, що мають юридичне значення (родинні відносини, проживання однією сім’єю тощо);
- правовий супровід процедури розірвання шлюбу (в тому числі без участі клієнта у судових засіданнях);
- визнання шлюбу недійсним/фіктивним;
- встановлення режиму окремого проживання подружжя;
- розробка стратегії захисту майнових інтересів подружжя у шлюбі;
- поділ спільного майна подружжя (в тому числі без участі клієнта у судових засіданнях);
- консультування та представництво з питань встановлення та оспорювання батьківства (материнства), встановлення опіки та піклування, влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування, усиновлення;
- визначення місця проживання дитини;
- встановлення порядку спілкування з дитиною одним із батьків;
- стягнення аліментів у відсотковому відношенні/твердій грошовій сумі на дітей або одного з подружжя (в тому числі без участі клієнта в судових засіданнях);
- позбавлення батьківських прав;
- оформлення дозволу на виїзд дитини закордон.